niedziela, 11 grudnia 2011

ŚWIĄTECZNY WARSZTAT robienie wieńców

Zapach siana, cynamonu, anyżu, suszonych pomarańczy - tego wszystkiego będzie można doświadczyć podczas robienia bożonarodzeniowych wieńców. Każdy z uczestników będzie mógł własnoręcznie ozdobić niepowtarzalny wieniec z siana (w kształcie obwarzanka). Na zamówienie wieniec z siana można zamienić na wiklinowy lub wiklinową kulę - idealną do zawieszenia pod lampą lub położenia na stole.
Oprócz wieńca-bazy do dyspozycji uczestników są: laski cynamonu, gwiazdki anyżu, plasterki suszonych pomarańczy, ciasteczka z masy solnej, czerwone kuleczki na druciku (jedyny nie naturalny składnik), suszone papryczki chilli (nie wiem czy do końca świąteczne ale w pięknym kształcie i kolorze), różnego rodzaju szyszki, suszone owoce aty, kulki minolty, gwiazdki i orzeszki bukowe, owoce kasztana, świąteczne wstążki, rafia, najdrobniejszy na świecie brokat w aerozolu i wiele innych składników.
Inwestycja 40 złotych, warsztaty na Wrzesińskiej 10A, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od 17 do 20. Terminy i godziny można negocjować. Zapisy i informacje 602-840-594 lub niebieskiewarsztaty@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz